Przyjdź, posłuchaj i módl się nieustannie!

Kochana Siostro, Kochany Bracie w Chrystusie!
 
Jak wygląda Twoja modlitwa? Czy jest ona relacją z Bogiem, czy czujesz jak Pan Jezus odpowiada na Twoją modlitwę?  Czy jest to również modlitwa Słowem Bożym?
 
Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź już w najbliższą środę, czyli 28 lutego br, podczas spotkania modlitewnego, które odbędzie się po mszy świętej wieczornej o godzinie 18.
 
Przyjdź, posłuchaj i módl się nieustannie!
 
Aha, jeśli przed wyjściem z domu odstrasza Cię niska temperatura na dworze, zmęczenie spowodowane trudem całego dnia, chciej przyjąć obietnicę naszego Mistrza zawartą w Jego Słowie: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11, 28) 
 
Ciebie Kochana Siostro, Kochany Bracie, czytającego te słowa zaproszenia, gorąco polecam w mojej modlitwie i proszę Ducha Świetego, by przyprowadził Cię na to spotkanie. Zobaczysz, jak modlitwa  odmieni Twoje życie i nabierze ono innego, nowego sensu!
 
Zachęcam też, abyś przyniósł w sercu albo spisane na kartce intencje, które chciałbyś polecić Panu Bogu, a zapewniamy, że całą Wspólnotą poprosimy, by Miłosierny Ojciec zechciał ich wysłuchać! 
 
 
                                                                                                                                             Wspólnota Niepokalanej Królowej Pokoju
Udostępnij