Twoja Ulubiona Opowieść Biblijna

Twoja Ulubiona Opowieść Biblijna – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci od 4 do 13 lat

Tygodnik Katolicki „Niedziela”, Centrum Rozwoju Lokalnego oraz wydawnictwo Ewerro do zapraszają udziału w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

Jego celem jest rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych dzieci oraz zachęcenie uczestników do prezentowania własnych umiejętności. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, w ubiegłym roku swoje prace ilustrujące ulubioną opowieść Biblijną wysłało prawie 5000 dzieci z całej Polski.

Aby wziąć udział w artystycznych zmaganiach, należy wykonać pracę plastyczną przedstawiającą ulubioną scenę ze Starego lub Nowego Testamentu. Zwycięzcy konkursu otrzymają cenne nagrody, a ich prace zostaną opublikowane w wyjątkowym kalendarzu na rok 2019. Dochód ze sprzedaży publikacji zostanie przekazany na realizację prorodzinnych inicjatyw społecznych.

Prace konkursowe – wykonane dowolną techniką – na arkuszu papieru w formacie A-4, w orientacji poziomej, należy przesyłać do 15 czerwca 2018 r. na adres Centrum Rozwoju Lokalnego, ul. Zaparkowa 23, 42-400 Zawiercie lub dostarczyć osobiście w dni robocze w godz. 7.00-15.00 pod wskazany adres. Do każdej pracy należy dołączyć: formularz zgłoszeniowy i oświadczenie opiekuna prawnego uczestnika konkursu. Prace nie spełniające ww. wymogów nie będą oceniane.

Więcej informacji o konkursie (w tym regulamin oraz formularze zgłoszeniowe) dostępne są na stronie internetowej www.crl.org.pl oraz na Funpage’u stowarzyszenia facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego/.

Osoba koordynująca: Mateusz Franczyk, tel.: 32 494 13 19, e-mail: franczyk@crl.org.pl

Prosimy dzownić w godz. 7:00-15:00, od Poniedziałku do Piątku.

Udostępnij