Kalendarium duszpasterskie

 

13 X (28. Niedziela w ciągu roku)bł. Honorat Koźmiński

19. DZIEŃ PAPIESKI „Wstańcie, chodźmy!”

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

g. 7.45 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

podczas Mszy św. o g. 18.00 SKRUTYNIUM ORAZ OBRZĘD ODDANIA SYMBOLU WIARY

DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

14 X (poniedziałek) – św. Małgorzata Maria Alacoque; św. Kalikst

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – Msza św. za nauczycieli i wychowawców

po Mszy św. o g. 18.00WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

15 X (wtorek) – św. Teresa z Avila

DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO

49 r. śmierci o. Anzelma od św. Andrzeja Corsini, założyciela Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA RODZICÓW I DZIECI

16 X (środa) – św. Jadwiga Śląska – ODPUST PARAFIALNY

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 SUMA ODPUSTOWA (przewodniczy ks. kanclerz Józef LISOWSKI)

17 X (czwartek) – św. Ignacy Antiocheński

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

WIECZÓR CHWAŁY

18 X (piątek) – św. Łukasz Ewangelista

DZIEŃ MODLITW ZA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18-20 X (Janice) – REKOLEKCJE PRZED BIERZMOWANIEM

19 X (sobota) – bł. Jerzy Popiełuszko; św. Paweł od Krzyża; św. Jan de Brebeuf, Izaak Jogues oraz Towarzysze

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem św. Judy Tadeusza

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

20 X (29. Niedziela w ciągu roku) – św. Jan Kanty

NIEDZIELA MISYJNA

DZIEŃ MODLITW W INTENCJI UCZELNI KATOLICKICH

g. 7.45 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

podczas Mszy św. o g. 18.00WRĘCZENIE KATECHIZMU „YOUCAT” DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

21 X (poniedziałek) – bł. Jakub Strzemię; św. Urszula i towarzyszki; św. Kasper del Bufalo; bł. Karol I Habsburg

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

22 X (wtorek) – św. Jan Paweł II; św. Salome

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA BABCIE I DZIADKÓW ORAZ WNUKI

23 X (środa) – MB Pocieszenia; św. Jan Kapistran; św. Józef Bilczewski

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

po Mszy św. o g. 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

24 X (czwartek) – św. Antoni Maria Claret; bł. Jan Wojciech Balicki

rozpoczęcie nowenny za zmarłych cierpiących w czyśćcu

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00 SPOTKANIE MODLITEWNE

25 X (piątek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00PRÓBA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

26 X (sobota) – bł. Celina Borzęcka

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

27 X (30. Niedziela w ciągu roku) – św. Sabina

g. 7.45 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

po Mszy św. o g. 12.00 SPOTKANIE FORMACYJNE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

podczas Mszy św. dla młodzieży (g. 18.00) – WYRZECZENIE SIĘ KULTÓW POGAŃSKICH PRZEZ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

28 X (poniedziałek) – św. Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

29 X (wtorek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA ZMARŁYCH

30 X (środa)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

po Mszy św. o g. 18.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

31 X (czwartek)

rozpoczęcie nowenny przed Bierzmowaniem

przed południem – ODWIEDZINY CHORYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00 GODZINA ŚWIĘTA

1 XI (I piątek) – Wszystkich Świętych

Msze św. – g. 8.00 10.00 12.00 18.00

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 15.00 – procesja z modlitwą za zmarłychcmentarz (Jaszków)

g. 15.30 – nieszpory i procesja z modlitwą za zmarłychcmentarz (ul. Wrocławska)

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

2 XI (I sobota) – Dzień Zaduszny

Msze św. – g. 9.00 i 18.00

g. 8.30RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKALANEMU SERCU NMP

g. 9.00 – Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

po Mszy św. o g. 9.00ROZMYŚLANIE NAD TAJEMNICAMI RÓŻAŃCOWYMI

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEJ KRÓLOWEJ POKOJU

g. 17.30WYPOMINKI

po Mszy św. o g. 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 19.00ADORACJA WSPÓLNOTY ŻYWEGO KOŚCIOŁA NIEPOKALANEJ – KRÓLOWEJ POKOJU

g. 20.00ADORACJA MŁODZIEŻY

g. 21.00ADORACJA RODZIN (PROWADZI DOMOWY KOŚCIÓŁ)

g. 23.00ADORACJA MĘŻCZYZN (PROWADZĄ NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚW.)

g. 24.00ZAKOŃCZENIE ADORACJI

3 XI (31. Niedziela w ciągu roku) – św. Marcin de Porres; św. Hubert

g. 7.45 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

Po Mszy św. o g. 12.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.00SPOTKANIE ORGANIZACYJNE RODZICÓW DZIECI I-KOMUNIJNYCH

g. 16.30 ADORACJA DZIECI

g. 17.30WYPOMINKI

4 XI (poniedziałek) – św. Karol Boromeusz

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

5 XI (I wtorek) – św. Zachariasz i Elżbieta

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

po Mszy św. o g. 18.00SPOTKANIE RAD PARAFIALNYCH

6 XI (środa)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

po Mszy św. o g. 18.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

7 XI (I czwartek)

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem Matki Bożej Miłosierdzia

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

g. 17.30WYPOMINKI

po Mszy św. o g. 18.00SPOTKANIE MODLITEWNE

8 XI (piątek) – bł. Jan Duns Szkot

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00 SPOWIEDŹ DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

g. 17.30WYPOMINKI

po Mszy św. o g. 18.00PRÓBA GENERALNA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

9 XI (sobota) – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózkówny

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

WYPOMINKI

g. 17.00BIERZMOWANIE

10 XI (32. Niedziela w ciągu roku) – św. Leon Wielki

11. DZIEŃ MODLITWY I SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM:

g. 7.45 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE – RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij