Kalendarium duszpasterskie

4 X (I czwartek) św. Franciszek z Asyżu

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem bł. Honorata Koźmińskiego

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00GODZINA ŚWIĘTA

5 X (I piątek)św. Faustyna Kowalska; bł. Bartłomiej Longo

przed południem – ODWIEDZINY CHORYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00ZBIÓRKA SŁUŻBY LITURGICZNEJ

6 X (I sobota) – św. Brunon

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem św. Teresy od Jezusa

PIELGRZYMKA ŻYWEGO RÓŻAŃCA DO KRZESZOWA

(Warszawa) – „STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary”

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.00RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKAKLANEMU SERCU NMP

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 BIERZMOWANIE (bp Stefan CICHY)

Po Mszy św. o g. 18.00CAŁONOCNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 19.00ADORACJA WSPÓLNOTY ŻYWEGO KOŚCIOŁA NIEPOKALANEJ – KRÓLOWEJ POKOJU

g. 20.00ADORACJA MŁODZIEŻY

g. 21.00ADORACJA RODZIN (PROWADZI DOMOWY KOŚCIÓŁ)

g. 22.00SPOTKANIE FORMACYJNE DLA NADZWYCZAJNYCH SZAFARZY KOMUNII ŚW.

g. 23.00ADORACJA MĘŻCZYZN (PROWADZĄ NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚW.)

g. 24.00ADORACJA PIELGRZYMÓW

7 X (27. Niedziela w ciągu roku)NMP Różańcowa

ROZPOCZĘCIE NOWENNY DO ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ PRZED UROCZYSTOŚCIĄ ODPUSTOWĄ

po Mszy św. o g. 8.00 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

po Mszy św. o g. 12.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 ADORACJA DZIECIRÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

8 X (poniedziałek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

9 X (wtorek) – bł. Wincenty Kadłubek; patriarcha Abraham i Sara

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA MAŁŻONKÓW

10 X (środa) – św. Dionizy i Towarzysze; św. Jan Leonardi; bł. Maria Angela Truszkowska; bł. Tomasz z Villanueva

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszko

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

po Mszy św. o g. 18.00 SPOTKANIE MODLITEWNE Z MODLITWĄ O ZDROWIE DUSZY I CIAŁA (NAMASZCZENIE OLEJEM ŚW. CHARBELA)

11 X (czwartek)św. Jan XXIII

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

12 X (piątek)bł. Jan Beyzym

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem bł. Jakuba Strzemię

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

13 X (sobota)bł. Honorat Koźmiński

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18. DZIEŃ PAPIESKI

14 X (28. Niedziela w ciągu roku)św. Małgorzata Maria Alacoque; św. Kalikst

Dzień Edukacji Narodowej

po Mszy św. o g. 8.00 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – Msza św. za nauczycieli i wychowawców

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

15 X (poniedziałek)św. Teresa z Avila

Dzień Dziecka Utraconego

48 r. śmierci o. Anzelma od św. Andrzeja Corsini, założyciela Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

16 X (wtorek)św. Jadwiga ŚląskaODPUST PARAFIALNY

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA RODZICÓW I DZIECI

g. 18.00 SUMA ODPUSTOWA (przewodniczy ks. Andrzej ZIOMBRA)

17 X (środa) – św. Ignacy Antiocheński

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

WIECZÓR CHWAŁY

18 X (czwartek)św. Łukasz Ewangelista

Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

19 X (piątek)bł. Jerzy Popiełuszko

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem św. Judy Tadeusza

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

20 X (sobota) – św. Jan Kanty

(Dom Chleba – Osła) – DZIEŃ SKUPIENIA DLA KOBIET: „Całaś piękna jest uBogacOna”

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

21 X (29. Niedziela w ciągu roku) – bł. Jakub Strzemię; św. Urszula i towarzyszki; św. Kasper del Bufalo; bł. Karol I Habsburg

Niedziela Misyjna

po Mszy św. o g. 8.00 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

podczas Mszy św. o g. 18.00WRĘCZENIE KATECHIZMU „YOUCAT” DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

22 X (poniedziałek)św. Jan Paweł II; św. Salome

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

23 X (wtorek)MB Pocieszenia; św. Jan Kapistran; św. Józef Bilczewski

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA BABCIE I DZIADKÓW ORAZ WNUKI

24 X (środa) – św. Antoni Maria Claret; bł. Jan Wojciech Balicki

rozpoczęcie nowenny za zmarłych cierpiących w czyśćcu

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 19.00CELEBRACJA SŁOWA BOŻEGO: „NIEPOKALANA

25 X (czwartek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

po Mszy św. o g. 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

26 X (piątek) – bł. Celina Borzęcka

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

27 X (sobota) – św. Sabina

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

28 X (30. Niedziela w ciągu roku)św. Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie

po Mszy św. o g. 8.00 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

Po Mszy św. o g. 12.00 SPOTKANIE FORMACYJNE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

Podczas Mszy św. dla młodzieży (g. 18.00) – WYRZECZENIE SIĘ KULTÓW POGAŃSKICH PRZEZ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

29 X (poniedziałek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

30 X (wtorek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA ZMARŁYCH

31 X (środa)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

1 XI (I czwartek)Wszystkich Świętych

Msze św. – g. 8.00 10.00 12.00 18.00

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 15.00 – procesja z modlitwą za zmarłychcmentarz (Jaszków)

g. 15.30 – nieszpory i procesja z modlitwą za zmarłychcmentarz (ul. Wrocławska)

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

2 XI (I piątek)Dzień Zaduszny

przed południem – ODWIEDZINY CHORYCH

Msze św. – g. 9.00 i 18.00

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEJ KRÓLOWEJ POKOJU

g. 17.30WYPOMINKI

3 XI (I sobota) – św. Marcin de Porres; św. Hubert

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

po Mszy św. o g. 18.00CAŁONOCNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 19.00ADORACJA WSPÓLNOTY ŻYWEGO KOŚCIOŁA NIEPOKALANEJ – KRÓLOWEJ POKOJU

g. 20.00ADORACJA MŁODZIEŻY

g. 21.00ADORACJA RODZIN (PROWADZI DOMOWY KOŚCIÓŁ)

g. 23.00ADORACJA MĘŻCZYZN (PROWADZĄ NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚW.)

g. 24.00ADORACJA PIELGRZYMÓW

4 XI (31. Niedziela w ciągu roku) – św. Karol Boromeusz

po Mszy św. o g. 8.00 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

Po Mszy św. o g. 12.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.00SPOTKANIE ORGANIZACYJNE RODZICÓW DZIECI I-KOMUNIJNYCH

g. 16.30 ADORACJA DZIECI

g. 17.30WYPOMINKI

5 XI (poniedziałek) – św. Zachariasz i Elżbieta

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

6 XI (I wtorek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

po Mszy św. o g. 18.00 SPOTKANIE RADY PARAFIALNEJ

7 XI (środa)

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem Matki Bożej Miłosierdzia

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

po Mszy św. o g. 18.00SPOTKANIE MODLITEWNE

 

 

 

Udostępnij