Intencje

= I N T E N C J E   M S Z A L N E =

     

7  VI  (I piątek)bł. Michał i Zbigniew, męczennicy franciszkańscy

przed południem  – ODWIEDZINY  CHORYCH

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU  (SPOWIEDŹ)

                 NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (7 gregorianka)

SPOTKANIE  KANDYDATÓW  DO  BIERZMOWANIA  ORAZ  RODZICÓW

19.00 DROGA ŚWIATŁA

          8  VI  (sobota) – św. Jadwiga Królowa

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

15.00 – 25 urodziny Pauliny GOŁĄBEK

16.30 (DPS) – śp. Marian ZAREMBA (1 r. śmierci)

17.30 – RÓŻANIEC

18.00 – śp. Michalina POPIOŁEK (miesiąc po śmierci)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

CZUWANIE  MODLITEWNE  W  WIGILIĘ  ZESŁANIA  DUCHA  ŚW.

24.00 – śp. Jan CICHOCKI (8 gregorianka)

          9  VI  (Zesłanie Ducha Świętego) – św. Efrem

DZIEŃ CIERPIENIA W INTENCJI MISJI

8.00 – śp. Piotr POGORZELSKI (21 r. śmierci męża) +Jan (syn) +Anna (córka)

GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

10.00 – 28 r. ślubu Małgorzaty i Dariusza CHODYGA

10.00 – 7 urodziny Jakuba KULISZ

11.30WYPOMINKI ROCZNE I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

12.00 – chrzest: Henryk HUCAŁ, 5 r. ślubu rodziców Justyny i Radosława

12.00 – śp. Helena +Sylwester OLEKSIUK ++z rodziny OLEKSIUK, KOŚCIELNIAK i BECELA

12.00 – za parafian

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30 – NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (9 gregorianka)

          10  VI  (poniedziałek) – NMP Matka Kościoła; bł. Bogumił

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (10 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

          11  VI  (wtorek) – św. Barnaba Apostoł

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  MAŁŻONKÓW

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (11 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

          12  VI  (środa) – bł. 108 Męczenników Polskich II wojny światowej

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (12 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

SPOTKANIE  MODLITEWNE  Z  MODLITWĄ  O  ZDROWIE  DUSZY  I  CIAŁA  (NAMASZCZENIE  OLEJEM  ŚW. CHARBELA)

          13  VI  (czwartek) – Jezus Chrystus Najwyższy i Wieczny Kapłan; św. Antoni z Padwy  

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30 – RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (13 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE  ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU 

          14  VI  (piątek) – bł. Michał Kozal; św. Elizeusz

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (14 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

          15  VI  (sobota) – bł. Jolanta; św. Wit

PARAFIALNY  DZIEŃ  WSPÓLNOTY

9.00 – w intencji członków Rady Parafialnej

GRZYBIANY – czas na wspólną zabawę

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

16.30 (DPS) – śp. Jan CICHOCKI (15 gregorianka)

17.30 – RÓŻANIEC

18.00 – śp. Teresa (4 r. śmierci) +Tadeusz LUTOWSCY (rodzice)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

          16  VI  (Trójca Przenajświętsza)

8.00 – śp. Jan CICHOCKI (16 gregorianka)

GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

10.00 – 1 r. chrztu Aleksandry KRASOWSKIEJ, 2 r. ślubu rodziców Moniki i Michała

10.00 – o potrzebne łaski dla Celiny i Róży URBANIAK

11.30WYPOMINKI ROCZNE I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

12.00 – 1 r. ślubu Karoliny i Łukasza BAKALSKICH

12.00 – urodziny Dariusza i Marcina BORATYN

12.00 – za parafian

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30 – NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

18.00 – śp. Stanisław KIEŁCZYKOWSKI (3 r. śmierci męża)

          17  VI  (poniedziałek) – św. Albert Chmielowski

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (17 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

          18  VI  (wtorek) – NMP z Rokitna

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.00SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE  ROKU  SZKOLNEGO

17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  RODZICÓW  I  DZIECI

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (18 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE

          19  VI  (środa) – św. Romuald

8.00 – śp. Jan CICHOCKI (19 gregorianka)

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

16.30 (DPS) – ……… WOLNA INTENCJA

17.00SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE  ROKU  SZKOLNEGO

17.30RÓŻANIEC

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

          20  VI  (czwartek) – Najświętsze Ciało i Krew Chrystusa; bł. Benigna

8.00 – śp. Andrzej PULIKOWSKI (22 r. śmierci wnuka) +Urszula (18 r. córki)

10.00 – śp. Jan CICHOCKI (20 gregorianka)

11.30 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE

12.00 – 53 r. święceń kapłańskich oraz imieniny ks. Jana LOMBARSKIEGO

PROCESJA  BOŻEGO  CIAŁA

po procesji – w intencji rodziny  KOWALSKICH

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

          21  VI  (piątek) – św. Alojzy Gonzaga; NMP Przyczyna Naszej Radości z Góry Iglicznej

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (21 gregorianka)

18.00 – śp. Janina (6 r.) +Eugeniusz (11 r.) KOZIŃSCY (rodzice) +Mirosław (26 r. śmierci brata)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE  I  PROCESJA  EUCHARYSTYCZNA 

            22  VI  (sobota) – św. Jan Fisher i Tomasz Moore; św. Paulin z Noli

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

16.30 (DPS) – śp. Jan CICHOCKI (22 gregorianka)

17.30 – RÓŻANIEC

18.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla taty Rafała KRÓTKIEGO

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE  I  PROCESJA  EUCHARYSTYCZNA 

          23  VI  (12.  Niedziela w ciągu roku) – DZIEŃ  OJCA

8.00 – śp. Janina +Antoni MAJCHER (rodzice) +Danuta +Krystyna (siostry)

GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

10.00 – 11 r. ślubu Agnieszki i Piotra KOŁODZIEJCZAK; 10 urodziny syna Filipa

10.00 – za dzieci, wnuki i całą rodzinę TERELAK (dziękczynno-błagalna)

10.00 – śp. Jan CICHOCKI (23 gregorianka)

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO  KANDYDATÓW  DO  I  SPOWIEDZI  I  KOMUNII  ŚW.

11.30WYPOMINKI ROCZNE I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

12.00 – śp. Edward KALICIAK (8 r. śmierci)

12.00 – 86 urodziny Mikołaja JABŁOŃ

12.00 – chrzest: Jan CZAJA

12.00 – za parafian

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30 – NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I  PROCESJA  EUCHARYSTYCZNA 

18.00 – śp. Tekla JAWORSKA (1 r. śmierci matki)

          24  VI  (poniedziałek) – Narodzenie św. Jana Chrzciciela

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (24 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE  I  PROCESJA  EUCHARYSTYCZNA 

          25  VI  (wtorek) – NMP Świętogórska z Gostynia; bł. Dorota z Mątowów

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  BABCIE  I  DZIADKÓW  ORAZ  WNUKI

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (25 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE  I  PROCESJA  EUCHARYSTYCZNA 

          26  VI  (środa) – św. Zygmunt Gorazdowski; św. Jan i Paweł; św. Josemaria Escriva de Balaguer

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g.1 8.00 – w intencji Bogu wiadomej

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (26 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE  I  PROCESJA  EUCHARYSTYCZNA 

          27  VI  (czwartek) – NMP Nieustającej Pomocy; św. Cyryl Aleksandryjski; sł. Boża Kunegunda Siwiec

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (27 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE  I  PROCESJA  EUCHARYSTYCZNA 

POŚWIĘCENIE  WIANKÓW

          28  VI  (piątek) – Najświętsze Serce Pana Jezusa; św. Ireneusz

DZIEŃ  MODLITW  O  UŚWIĘCENIE  KAPŁANÓW

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (28 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

            29  VI  (sobota) – św. Apostołowie Piotr i Paweł; Niepokalane Serce NMP

9.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla Eweliny i Bartosza

14.00 – ślub: Aleksandra ROWIŃSKA – Adam PIOTROWSKI

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

15.30 – ślub: Ewa KARPIŃSKA – Jakub BUCZEK

16.30 (DPS) – ……… WOLNA INTENCJA

17.30 – RÓŻANIEC

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (29 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO  CZERWCOWE 

          30  VI  (13. Niedziela w ciągu roku) – św. Pierwsi Męczennicy Kościoła Rzymskiego

8.00 – ……WOLNA INTENCJA

GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

10.00 – 18 urodziny Mai GULKA

11.30WYPOMINKI ROCZNE I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

12.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (miesiąc po śmierci)

12.00 – za parafian

SPOTKANIE  FORMACYJNE  ŻYWEGO  RÓŻAŃCA

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

18.00 – śp. Jan CICHOCKI (30 gregorianka)

          1  VII  (poniedziałek) – Najdroższa Krew Jezusa Chrystusa; św. Aaron

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (1 gregorianka)

          2  VII  (I wtorek) – NMP Licheńska, Bolesna Królowa Polski; NMP Leśniowska, Patronka Rodzin

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.00NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEJ  KRÓLOWEJ  POKOJU

              – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  PARAFIAN  I  DOBRODZIEJÓW

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (2 gregorianka)

          3  VII  (środa) – św. Tomasz Apostoł

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (3 gregorianka)

          4  VII  (I czwartek) – św. Elżbieta Portugalska, bł. Piotr Jerzy Frassati

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU  (SPOWIEDŹ)

              – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (4 gregorianka)

GODZINA  ŚWIĘTA

          5  VII  (I piątek) – św. Maria Goretti; św. Antoni Maria Zaccaria

przed południem  – ODWIEDZINY  CHORYCH

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU  (SPOWIEDŹ)

              – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (5 gregorianka)

          6  VII  (I sobota) – NMP Uzdrowienie Chorych; bł. Maria Teresa Ledóchowska, patronka dzieł misyjnych

ŚWIĘTO APOSTOLSTWA CHORYCH

8.30RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKALANEMU  SERCU  NMP

9.00 – Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

ROZMYŚLANIE  NAD  TAJEMNICAMI  RÓŻAŃCOWYMI

14.00 – chrzest: Franciszek NIEPSUJ

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

16.30 (DPS) – śp. Tadeusz PIETREWICZ (6 gregorianka)

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – ………… WOLNA INTENCJA

CAŁONOCNA  ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU 

19.00ADORACJA WSPÓLNOTY ŻYWEGO  KOŚCIOŁA  NIEPOKALANEJ – KRÓLOWEJ  POKOJU

20.00 ADORACJA MŁODZIEŻY

21.00 ADORACJA RODZIN (PROWADZI  DOMOWY  KOŚCIÓŁ)

23.00 ADORACJA MĘŻCZYZN (PROWADZĄ  NADZWYCZAJNI  SZAFARZE  KOMUNII  ŚW.)

24.00 ADORACJA PIELGRZYMÓW

          7  VII  (14. Niedziela w ciągu roku)

8.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (7 gregorianka)

GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

10.00 – śp. Franciszka (25 r. śmierci matki) +Józef (25 r. śmierci brata) WARZECHA

11.30WYPOMINKI ROCZNE I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

12.00 – ………… WOLNA INTENCJA

12.00 – za parafian

ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU           

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – ……… WOLNA INTENCJA

          8  VII  (poniedziałek) – św. Jan z Dukli; św. Akwila i Pryscylla

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (8 gregorianka)

          9  VII  (wtorek) – św. Augustyn Zhao Rong i towarzysze (męczennicy chińscy); św. Weronika Giuliani; św. męczennicy z Gorkum

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  MAŁŻONKÓW

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (9 gregorianka)

          10  VII  (środa)

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (10 gregorianka)

          11  VII  (czwartek) – św. Benedykt, patron Europy

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (11 gregorianka)

          12  VII  (piątek)św. Brunon z Kwerfurtu; służebnica Boża Janina Kierocińska

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (12 gregorianka)

          13  VII  (sobota) – św. Andrzej Świerad i Benedykt; św. Sylas; św. Teresa od Jezusa de Los Andes; bł. Marianna Biernacka, patronka teściowych

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

16.30 (DPS) – śp. Tadeusz PIETREWICZ (13 gregorianka)

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – ……… WOLNA INTENCJA

          14  VII  (15. Niedziela w ciągu roku) – św. Kamil de Lellis, patron chorych

8.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (14 gregorianka)

GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

10.00 – ………… WOLNA INTENCJA

11.30WYPOMINKI ROCZNE I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

12.00 – chrzest: Bartłomiej BARAŃSKI

12.00 – za parafian

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – ……… WOLNA INTENCJA

          15  VII  (poniedziałek) – św. Bonawentura

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (15 gregorianka)

          16  VII  (wtorek)NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerzna); św. męczenniczki z Orange

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  RODZICÓW  I  DZIECI

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (16 gregorianka)

          17  VII  (środa)

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (17 gregorianka)

          18  VII  (czwartek)św. Szymon z Lipnicy

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Jadwiga (1 r. śmierci) +Miron WYSOCZAŃSCY

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (18 gregorianka)

          19  VII  (piątek)

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (19 gregorianka)

          20  VII  (sobota)bł. Czesław; św. Eliasz prorok; św. Małgorzata z Antiochii Pizydyjskiej; bł. Alojzy Novarese

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

15.30 – ślub: Sonia KACZANOWSKA – Damian GARGAŚ

16.30 (DPS) – śp. Tadeusz PIETREWICZ (20 gregorianka)

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – ……… WOLNA INTENCJA

          21  VII  (16. Niedziela w ciągu roku) – Najświętszy Odkupiciel; św. Wawrzyniec Brindisi; św. Daniel prorok

8.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (21 gregorianka)

GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

10.00 – ………… WOLNA INTENCJA

11.30WYPOMINKI ROCZNE I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

12.00 – chrzest: Anna ZYGMUNT

12.00 – za parafian

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – ……… WOLNA INTENCJA

          22  VII  (poniedziałek) – św. Maria Magdalena, św. Maria z Betanii

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (22 gregorianka)

          23  VII  (wtorek)św. Brygida, patronka Europy; św. Ezechiel prorok

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  BABCIE  I  DZIADKÓW  ORAZ  WNUKI

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (23 gregorianka)

          24  VII  (środa) – św. Kinga

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (24 gregorianka)

          25  VII  (czwartek) – św. Jakub Apostoł,  św. Krzysztof

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (25 gregorianka)

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO  POJAZDÓW

          26  VII  (piątek) – św. Joachim i Anna

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

g.1 8.00 – w intencji Bogu wiadomej

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (26 gregorianka)

          27  VII  (sobota) – św. Pantaleon z Nikomedii

8.00 – PIELGRZYMKA SZLAKIEM ŚW. JAKUBA

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

16.30 – ślub: Magdalena LALAK – Marcin TOMASZEWSKI

16.30 (DPS) – śp. Tadeusz PIETREWICZ (27 gregorianka)

17.30RÓŻANIEC – LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – ………… WOLNA INTENCJA

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO  POJAZDÓW  PO  KAŻDEJ  MSZY  ŚW.

          28  VII  (17. Niedziela w ciągu roku) – św. Sarbeliusz (Charbel) Makhluf; św. Prochor, Nikanor, Tymon, Parmenas i Mikołaj

8.00 – śp. Helena WÓJCIK (16 r. śmierci chrzestnej) ++z rodziny

GODZINKI  O  NIEPOKALANYM  POCZĘCIU  NMP

10.00 – ……… WOLNA INTENCJA

11.30WYPOMINKI ROCZNE I  RÓŻANIEC  ZA  ZMARŁYCH

12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

12.00 – 30 r. ślubu Izabeli i Krzysztofa SOKURENKO

12.00 – za parafian

SPOTKANIE  FORMACYJNE  ŻYWEGO  RÓŻAŃCA

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

              SPOTKANIE  MODLITEWNE  Z  MODLITWĄ  O  ZDROWIE  DUSZY  I  CIAŁA   (NAMASZCZENIE  OLEJEM  ŚW. CHARBELA)

              – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (28 gregorianka)

          29  VII  (poniedziałek) – św. Marta, Maria i Łazarz, Przyjaciele Jezusa

7.00 (katedra) – rozpoczęcie 27. Pieszej Pielgrzymki z Legnicy na Jasną Górę

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30MODLITWA DUCHOWEGO UCZESTNICTWA  W  PIESZEJ  PIELGRZYMCE

              – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (29 gregorianka)

          30  VII  (wtorek) – św. Piotr Chryzolog

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30MODLITWA DUCHOWEGO UCZESTNICTWA  W  PIESZEJ  PIELGRZYMCE

              – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

NABOŻEŃSTWO  DO  ŚW.  JADWIGI  –  ZA  ZMARŁYCH

18.00 – śp. Tadeusz PIETREWICZ (30 gregorianka)

          31  VII  (środa) – św. Ignacy z Loyoli

15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

17.30MODLITWA DUCHOWEGO UCZESTNICTWA  W  PIESZEJ  PIELGRZYMCE

              – LITANIA  DO NAJDROŻSZEJ  KRWI  CHRYSTUSA

NOWENNA  DO  MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

 

Udostępnij