Intencje

13 X (28. Niedziela w ciągu roku)bł. Honorat Koźmiński

g. 7.45GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 8.00 – śp. Zofia (70 r. śmierci matki) +Jakub SERENDA

g. 10.00 – urodziny Wandy SZYDŁO

g. 10.00 – 37 r. ślubu Elżbiety i Medarda MADERA oraz za całą ich rodzinę

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – śp. Zenon ZYGMUNT (ojciec)

g. 12.00 – śp. Helena POGORZELSKA (miesiąc po pogrzebie)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Sabina ( 1 r. śmierci) +Władysław WAWRO (rodzice)

SKRUTYNIUM ORAZ OBRZĘD ODDANIA SYMBOLU WIARY DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

14 X (poniedziałek) – św. Małgorzata Maria Alacoque; św. Kalikst

Dzień Edukacji Narodowej

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – w intencji Róży Różańcowej nauczycieli

WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

15 X (wtorek) – św. Teresa z Avila

DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO

g. 12.30 – pogrzeb: śp. Tadeusz WANAT

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – MODLITWA ZA RODZICÓW I DZIECI

g. 18.00 – śp. Barbara PAZOŁA ++z rodzin PIETRUSIEWICZ, PAZOŁA, SIKACZ, DRZEWIECCY, TACZAŁA

16 X (środa) – św. Jadwiga Śląska

ODPUST PARAFIALNY

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla parafian

g. 18.00 – śp. Jadwiga PAL

17 X (czwartek) – św. Ignacy Antiocheński

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – 1 urodziny Ewy i Roberta CHRUŚCIEL

WIECZÓR CHWAŁY

18 X (piątek) – św. Łukasz Ewangelista

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – imieniny Łukasza WIĘCŁAW

19 X (sobota) – bł. Jerzy Popiełuszko; św. Paweł od Krzyża; św. Jan de Brebeuf, Izaak Jogues oraz Towarzysze

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – ………WOLNA INTENCJA

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – śp. Piotr PŁASKOŃ (miesiąc po pogrzebie)

20 X (29. Niedziela w ciągu roku) – św. Jan Kanty

Niedziela Misyjna

g. 7.45GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 8.00 – śp. Maria ROGALSKA (7 r. śmierci matki)

g. 8.00 – śp. Maria +Józef CHROBAK

g. 10.00 – śp. Mieczysław (9 r.) +Helena MAŚNICCY (rodzice)

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – urodziny Wiktorii JAŚKOWSKIEJ +Teofil (mąż)

g. 12.00 – za parafian

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – ……… WOLNA INTENCJA

OBRZĘD PRZEKAZANIA SYMBOLU WIARY DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

21 X (poniedziałek) – bł. Jakub Strzemię; św. Urszula i towarzyszki; św. Kasper del Bufalo; bł. Karol I Habsburg

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – dziękczynno-błagalna za syna Dominika

22 X (wtorek) – św. Jan Paweł II; św. Salome

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – MODLITWA ZA BABCIE I DZIADKÓW ORAZ WNUKI

g. 18.00 – …… WOLNA INTENCJA

23 X (środa) – MB Pocieszenia; św. Jan Kapistran; św. Józef Bilczewski

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

24 X (czwartek) – św. Antoni Maria Claret; bł. Jan Wojciech Balicki

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – ……… WOLNA INTENCJA

SPOTKANIE MODLITEWNE

25 X (piątek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – dziękczynno-błagalna za syna Dominika

26 X (sobota) – bł. Celina Borzęcka

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – …… WOLNA INTENCJA

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – o dary Ducha Św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II dla męża Kazimierza GOŁĄBEK oraz wnuczki Paulinki

27 X (30. Niedziela w ciągu roku) – św. Sabina

g. 7.45GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 8.00 – śp. zmarli z rodziny SZUMLAKOWSKICH i STEMPEL

g. 10.00 – śp. Marcin POGORZELSKI (miesiąc po pogrzebie)

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

g. 12.00 – śp. Marek BAMBERSKI (13 r. śmierci męża, ojca i dziadka)

g. 12.00 – za parafian

SPOTKANIE FORMACYJNE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – 22 r. ślubu Agnieszki i Grzegorza SKRZYNIARZ

WYRZECZENIE SIĘ KULTÓW POGAŃSKICH PRZEZ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

28 X (poniedziałek) – św. Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – ……… WOLNA INTENCJA

29 X (wtorek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – MODLITWA ZA ZMARŁYCH

g. 18.00 – śp. Aleksander SZYDŁO (21 r. śmierci męża) +Anna +Józef (teściowie)

30 X (środa)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

31 X (czwartek)

przed południem – ODWIEDZINY CHORYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Anna +Walenty MAZURKIEWICZ (rodzice) +Marian ZARĘBA

g. 16.30RÓŻANIEC DLA DZIECI

g. 17.30NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

g. 18.00 – dziękczynno-błagalna za syna Dominika

GODZINA ŚWIĘTA

ROZPOCZĘCIE NOWENNY PRZED BIERZMOWANIEM

1 XI (I piątek) – uroczystość Wszystkich Świętych

g. 8.00 – śp. Maria +Jan MALISZEWSCY (rodzice)

g. 8.00 – śp. Józef GORBACZ (15 r. śmierci wujka)

g. 10.00 – śp. Jan CZAJA (1 gregorianka)

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – śp. Maria BARTOSIEWICZ (miesiąc po śmierci)

g. 15.00 (cmentarz Jaszków) – procesja z modlitwą za zmarłych

g. 15.00 (cmentarz ul. Wrocławska) – nieszpory i procesja z modlitwą za zmarłych

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

g. 18.00 – ++zmarli z rodziny PIOTROWSKICH i HERCUŃ

2 XI (I sobota) – Dzień Zaduszny

g. 8.30RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKALANEMU SERCU NMP

g. 9.00 – Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

ROZMYŚLANIE NAD TAJEMNICAMI RÓŻAŃCOWYMI

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – …… WOLNA INTENCJA

g. 17.00NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEJ KRÓLOWEJ POKOJU

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 – śp. Jan CZAJA (2 gregorianka)

g. 18.00 – śp. Janina BUSŁOWICZ (2 r. śmierci matki)

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 19.00ADORACJA WSPÓLNOTY ŻYWEGO KOŚCIOŁA NIEPOKALANEJ – KRÓLOWEJ POKOJU

g. 20.00 ADORACJA MŁODZIEŻY

g. 21.00 ADORACJA RODZIN (PROWADZI DOMOWY KOŚCIÓŁ)

g. 23.00 ADORACJA MĘŻCZYZN (PROWADZĄ NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚW.)

g. 24.00 ZAKOŃCZENIE ADORACJI

3 XI (31. Niedziela w ciągu roku) – św. Marcin de Porres; św. Hubert

g. 7.45GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 8.00 – dziękczynno-błagalna za syna Dominika

g. 10.00 – śp. Stanisław KIEŁCZYKOWSKI ++rodzice

g. 10.00 – śp. Jan CZAJA (3 gregorianka)

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – urodziny mamy Stanisławy, córki Małgorzaty i wnuczki Julii – o wszelkie potrzebne łaski

g. 12.00 – 20 urodziny Kacpra KONDAK

g. 12.00 – za parafian

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.00 SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI I-KOMUNIJNYCH

g. 16.30 ADORACJA DZIECI

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 – śp. Teresa +Edward ŻURAKOWSCY +Sabina +Władysław WAWRO (rodzice)

4 XI (poniedziałek) – św. Karol Boromeusz

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 – śp. Jan CZAJA (4 gregorianka)

5 XI (I wtorek) – św. Zachariasz i Elżbieta

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – MODLITWA ZA PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

g. 18.00 – śp. Jan CZAJA (5 gregorianka)

SPOTKANIE RADY PARAFIALNEJ

6 XI (środa)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00 – śp. Jan CZAJA (6 gregorianka)

SPOTKANIE MODLITEWNE

7 XI (I czwartek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 – śp. Jan CZAJA (7 gregorianka)

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

8 XI (piątek) – bł. Jan Duns Szkot

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 – śp. Jan CZAJA (8 gregorianka)

9 XI (sobota) – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Jan CZAJA (9 gregorianka)

g. 17.00BIERZMOWANIE

10 XI (32. Niedziela w ciągu roku) – św. Leon Wielki

g. 7.45GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 8.00 – urodziny Renaty i Jacka CYBIŃSKICH

g. 10.00 – śp. Helena POGORZELSKA

g. 10.00 – śp. Daniela ŚLUSAREK (5 r. śmierci matki)

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – śp. Jan CZAJA (2 gregorianka)

g. 12.00 – śp. Tadeusz WANAT (miesiąc po śmierci)

g. 12.00 – za parafian

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30WYPOMINKI

g. 18.00 – śp. Ryszard ŁOŚ (miesiąc po pogrzebie)

 

 

 

Udostępnij